Kreski dekoracyjne permanentne

Czy makijaż oczu pełni ważną rolę w twoim wyglądzie i poczuciu pewności siebie? Czy Twój makijaż się rozmazuje? Czy ściera się w ciągu dnia? Czy masz problemy z nałożeniem prostej lub jednakowej kreski wokół oczu? Czy masz uczulenie na produkty kosmetyczne lub twoje alergie sprawiają, że musisz nanosić poprawki kilka razy dziennie? Być może praca wymaga braku makijażu. Jeżeli tak to zabiegi permanentnego makijażu oczu, zwane także kosmetyką permanentną, makijażem permanentnym, tatuażem kosmetycznym i mikropigmentacją, są dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem.

Makijaż permanentny: Zagęszczanie rzęs

Eyeliner można nakładać z zastosowaniem różnorakich stylów i barw, od delikatnego naturalnego podkreślenia linii rzęs po wyrazistą kreskę – wybór należy do ciebie! Niektórzy ludzie uważają, że najlepszym rozwiązaniem jest podkreślenie zarówno górnej jak i dolnej linii rzęs, inni zaś są zdania, że najodpowiedniejsze jest podkreślenie wyłącznie górnej lub dolnej linii rzęs. Niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, będziesz budzić się, brać prysznic, ćwiczyć, pracować, pływać i kłaść się spać, zawsze wyglądając perfekcyjnie. Makijaż permanentny oczu spowoduje zagęszczenie rzęs bez potrzeby codziennego wykonywania makijażu! Nigdy więcej ścierającego się lub rozmazanego eyelinera w ciągu dnia, koniec ze zmartwieniami podczas uczestniczenia w zajęciach sportowych. Kreski permanentne sprawią, że będziesz zawsze wyglądała świeżo bez względu na porę dnia czy nocy.

Makijaż permanentny kreska, z cieniem

Tak jak w przypadku każdej usługi artystycznego poprawiania wyglądu, techniki będą różnić się w zależności od linergisty. Specjalista kosmetyki permanentnej może poprosić o nałożenie eyelinera na konsultacje w taki sposób, w jaki chciałabyś, aby wyglądał po zagojeniu się tatuażu kosmetycznego. Możesz także zostać poproszona o przyniesienie zdjęć obrazujących preferowany wygląd eyelinera. Możesz także zdecydować się na pełen makijaż oczu, np. z cieniem na powiece w stylu smoky eyes. Linergista doradzi, czy wzór jest odpowiedni pod kątem wieku i stylu do wykonania zabiegu kosmetyki permanentnej oczu.

Stół roboczy będzie wyposażony w akcesoria jednorazowego użytku. Wysterylizowana igła jest następnie otwierana i montowana w urządzeniu, po czym przystępuję się do wykonania kreski zagęszczającej rzęsy.

Jak dbać o makijaż permanentny oczu?

Zazwyczaj produkty bez recepty do oczu (płyn do przemywania oczu, krople do oczu itd.) są wykorzystywane w zabiegach wykonania permanentnego makijażu oczu.
Wskazówki dotyczące pielęgnacji po zabiegu są zazwyczaj zapewniane przez linergistów, a niektórzy zapewniają produkty, jeśli takowe występują we wskazówkach. Prosimy także o zaprzestanie przebywania na słońcu, w saunie przez 1 miesiąc po zabiegu, aby nie dopuścić do powstania przebarwień.

Kiedy schodzi opuchlizna?

Opuchlizna schodzi zwykle ok. 28 dni od zabiegu. Wizyta kontrolna jest zazwyczaj planowana od czterech do ośmiu tygodni po zabiegu w zależności od wieku klienta celem oceny procesu gojenia się oka i ustalenia, czy konieczna jest dalsza praca.

Jak usunąć makijaż permanentny oczu?

Jeżeli chcesz dowiedzieć się jak można usunąć makijaż permanentny, odsyłamy do makijaż permanentny od A do Z.

Kiedy schodzi opuchlizna?

Do kilku dni po zabiegu może powstać nadwrażliwość skóry wokół oczu. W tym czasie powieka jest bardzo narażona na delikatne opuchnięcia, które schodzą zwykle do kilku godzin czy dni. Całe gojenie trwa do dwóch tygodni. Przez cały ten okres nie można doprowadzić do przesuszenia skóry wokół oczu. Należy stosować się do zaleceń linergistów. Natomiast kiedy można się malować po makijażu permanentnym oczu? Już po dwóch, trzech dniach możesz wykonać lekki makijaż. Należy jednak unikać wodoodpornego tuszu do rzęs oraz zachować ostrożność podczas demakijażu – unikaj tarcia oczu.

Kreski permanentne: Przeciwwskazania

  • Soczewki,
  • Zapalenie spojówek,
  • Alkohol,
  • Ciąża,
  • Karmienie piersią.

Makijaż permanentny oczu – efekty przed i po

Cennik makijażu permanentnego oczu – Warszawa

Kreska Cena Promocja
kreski w linii rzęs 350 zł 175 zł
kreski dekoracyjne od 500 zł do 700 zł 250-650 zł 
kreski dolne 300 zł 150 zł
kreski + cień smoky eyes od 700 zł do 900 zł 350-450 zł

UMÓW SIĘ NA BEZPŁATNĄ KONSULTACJĘ tel: 22 126 80 08